Kızılay masaj salonları

Kızılay masaj salonları

Mineralizan tecrübelerin dünyanın zengin mineral sularının iyileştirici özelliklerini yarattığı kızılay masaj salonları suyun terapötik yararlarını yaşayın. Benzersiz spa hizmetlerimizden her biri, kısmen az miktarda minerallerin yerini almasına yardım ederek vücudunuzu besler ve iyileştirir.

kızılay masaj Spa hizmetleri için talep özellikle hafta sonları yüksektir. Randevuların birkaç hafta önceden alınmasını önemle tavsiye ederiz. Cumartesileri ve pazar günleri 25 dakikalık spa hizmetleri, yıl boyunca kullanılamaz. kızılay masaj salonları  Spa Bağlılık Programı

Kızılay masaj

Sık sık misafirlerimize teşekkür ederek, kızılay masaj salonları yeni Spa kızılay Programı’nı başlatmaktan heyecan duyuyoruz. Taşımak için kart yok ya da toplamak için makbuzlar: Sizin için her şeyi takip edeceğiz. Bir sonraki spa kızılay masaj ziyaretiniz sırasında ücretsiz spa hizmetleri ve perakende ürünleri masaj salonları kızılay kazanmaya başlamak için üye olun. Bazı kısıtlamalar geçerlidir. Daha fazla bilgi içinAnkara kızılay masaj salonu numaralı telefonu arayınız.

Fiyatlar önceden haber verilmeksizin değiştirilebilir.