Masaj

En iyi Masaj Salonu’nda “Ankara Masaj”

Her ikisi için yararlar
İyi masajı kim aşağıya çevirir? Hoşgörülü, dinlendirici ve sizin için iyi olan eşit parçalı pek çok şey yoktur. Gerginin serbest bırakılmasına ek olarak, son çalışmalara göre bir masaj ankara kan basıncını düzenlemek ve bağışıklık sisteminizi artırmaya yardımcı olabilir. Ve doğru yapıldığında, evde yapılan bir ankara masaj, ikiniz için de ciddi bir soğutma avantajına sahiptir. Öyleyse eşini tut

Ankara Masaj

Kural 1: Zorlamayın
Hedefinize bağlı olarak, kazanmak için biraz acıya ihtiyaç duyduğunuz zamanlar vardır (örn. Düğüm üzerinde baskı uygularken). Ancak genel olarak, eşinizin rahatsız edici ya da küçümsenmesini sağlamadan cildin altında kas hareketini hissedeceğiniz kadar sıkı baskı yapmak istiyorsanız, New York’ta bulunan ankara masaj Spa Bliss’te bir masaj terapisti Ben masaj diyor.

Kural 2: Yavaş Çalış
Sert ve hızlı sürtünme eşinizin kaslarını tahriş eder. Bunun yerine, ellerinizin, baş parmaklarınızın veya parmak pedlerinizin (parmak uçlarınızın etli kısmı) avucuyla yavaş, eşit vuruşlar kullanın.

Kural 3: Kemik ve Eklemlerden Kaçının
Direkt olarak omzuna itmeyin ve kaburga ve omuz bıçaklarının üzerinden geçen kaslara fazla baskı uygulamamaya dikkat edin. Birisinin ince kas dokusu varsa, çok sert geçerek kemikleri çürütebilirsiniz, Ankara ‘daki masaj terapisti ve eğitmeni masaj. Ayrıca diz, dirsek ve omuzlara karşı da dikkatli olun.

İzleyin ve Öğrenin: Temel Ankara da Masaj Teknikleri
Bazen, profesyonelleri harekete geçirerek öğrenmek daha kolay! Bireysel vücut bölümlerine geçmeden önce eşinize rahatlatıcı bir masaj yapmak için bu temel kurallara dikkat edin.

Masaj

Omuzlar için masaj teknikleri
Bel ağrısı yaralanmalar için birinci sırada olabilir, ancak omuz insanlar gerginliklerinin çoğunu taşırlar. Gün boyu bilgisayar ekranında gezinmek veya aşırı yüklü bir çanta taşımak sizi hizalamadan kurtarabilir.